Kraty pomostowe Warszawa

Trwałe i niezawodne kraty pomostowe

Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń w zakresie dostarczania profesjonalnych rozwiązań stalowych. Jako doświadczona firma o profilu techniczno-handlowym specjalizujemy się w produkcji kraty Wema. Jest to specyficzna konstrukcja wyróżniająca się oczkami w kształcie plastra miodu, wytwarzana z profilowanych płaskowników połączonych spawem w osłonie CO2. Krata Wema to rozwiązanie, które możemy Państwu polecić.

Kraty pomostowe z naszej oferty to gwarancja satysfakcji i zadowolenia z dokonanego wyboru. Wytrzymała i odporna na działanie wielu czynników zewnętrznych krata, przez wiele lat zachowa swoją pierwotną formę oraz estetyczny wygląd. Wszystkie zainteresowane osoby oraz podmioty zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją techniczną naszego wyrobu. Możemy zaproponować pręty w różnych kształtach, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dysponujemy rozwiązaniami, które mają pręty okrągłe, żłobione i kwadratowe. Konstrukcje wykonane z krat pomostowych i stopni schodowych mogą być stosowane w środowiskach o różnych kategoriach korozyjności atmosfery w zależności od zastosowanego środka zabezpieczającego.

Kraty pomostowe dla klientów w mieście Warszawa

Kraty pomostowe mogą być wykonane ze stali zwykłej, tzw. czarne – nieocynkowane, ocynkowane ogniowo, aluminiowe oraz ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Wykonując kraty pomostowe staramy się wykorzystywać wyłącznie najlepsze jakościowo materiały oraz sprawdzone rozwiązania. Na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne projekty o nietypowych parametrach, które wymagają zastosowania specjalnych metod. Szerokie możliwości wykorzystania krat stalowych zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartych przestrzeniach np. jako pomosty robocze sprawiają, że są to rozwiązania uniwersalne.

Kraty pomostowe dla firm i osób prywatnych na terenie Warszawy

Jako profesjonalna i doświadczona firma działamy na rynku od lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów mamy możliwość wykonania artykułów z dodatkową funkcją antypoślizgową, która zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania krat pomostowych. Nasze propozycje są elastyczne. Wybór wymiaru, kształtu, wykończenia i rodzaju prętów zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferowane kraty pomostowe m.in. dla klientów z miasta Warszawa są nierdzewne i kwasoodporne, co zapewnia im wytrzymałość i długotrwałą eksploatację.

Poznaj całą naszą ofertę