Kraty pomostowe Szczecin

Kraty - Kraty zgrzewane

Nasza firma jest bezpośrednim producentem wyrobów stalowych, funkcjonującym i prowadzącym sprzedaż na terenie Szczecina. Dla wszystkich osób oraz podmiotów zainteresowanych naszą ofertą przygotowaliśmy niezwykle bogaty asortyment, w którym znajdują się takie produkty jak kraty pomostowe. Jest to rozwiązanie o szerokim zastosowaniu w budownictwie i branży architektonicznej, dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom produktów najlepszej jakości, które okażą się niezawodne w każdej sytuacji. Nasze kraty pomostowe wykonujemy z płaskowników oraz prętów giętych najwyższej klasy. W ten sposób powstaje finalny wyrób, który charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jesteśmy przekonani, że nasze kraty pomostowe spełnią wszystkie oczekiwania. Dzięki nim stworzycie solidną podłogę, podest, balustradę lub ogrodzenie.

Równocześnie drut z płaskownikiem w miejscu zgrzania staje się jednolitym materiałem. Pręty jako elementy wiążące płaskowniki mogą mieć różne kształty.
Naszym Klientom oferujemy: Pręty okrągłe (d6 mm), Pręty żłobione, Pręty kwadratowe.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę