Kraty pomostowe Kraków

Kraty - Kraty zgrzewane

Kraty pomostowe to obecnie jedne z najpopularniejszych elementów konstrukcyjnych, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Przy ich pomocy tworzy się nie tylko kładki i podesty dla pieszych, ale również wykorzystuje się je do przykrycia włazów, a nawet budowy scen. To uniwersalny produkt, którego znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy. Działamy na terenie całej polski, a Kraków to jedno z miast, w którym prowadzimy bezpośrednią dystrybucję. Jeżeli więc szukacie w tym mieście firmy, która zapewni Wam kraty pomostowe najwyższej jakości, jesteśmy do dyspozycji. Oferujmy eksperckie doradztwo, szybki termin realizacji zamówienia oraz atrakcyjną cenę. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę