Kraty pomostowe Bydgoszcz

Kraty - Kraty zgrzewane

Bydgoszcz to miasto, w którym szukasz firmy specjalizującej się w produkcji wyrobów stalowych, która zapewni Ci kraty pomostowe najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie? Trafiłeś w doskonałe miejsce, ponieważ nasza firma jest certyfikowanym producentem, który prowadzi bezpośrednią sprzedaż na terenie tego miasta. Kraty pomostowe znajdujące się w naszej ofercie to wyrób pierwszej klasy, odznaczający się funkcjonalnością oraz wysokimi parametrami technicznymi. Na tle konkurencyjnych wyrobów nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Kraty pomostowe nie ulegają korozji i przez wiele lat zachowują swój estetyczny wygląd. Gwarantujemy, że nasz wyrób spełni pokładane w nim oczekiwania.

Równocześnie drut z płaskownikiem w miejscu zgrzania staje się jednolitym materiałem. Pręty jako elementy wiążące płaskowniki mogą mieć różne kształty.
Naszym Klientom oferujemy: Pręty okrągłe (d6 mm), Pręty żłobione, Pręty kwadratowe.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę