Kraty pomostowe Warszawa

Kraty - Kraty zgrzewane

Niezbędne są Ci kraty pomostowe? Szukasz ich producenta na terenie Warszawy? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Jesteśmy doświadczoną firmą o profilu techniczno-handlowym specjalizującą się w produkcji kraty WEMA. Jest to specyficzna konstrukcja wyróżniająca się oczkami w kształcie plastra miodu, wytwarzana z profilowanych płaskowników połączonych spawem w osłonie CO2. Krata WEMA to rozwiązanie, które możemy Państwu polecić z pełną odpowiedzialnością, ponieważ jest ona wytrzymała i odporna na działanie wielu czynników zewnętrznych. Przez wiele lat zachowa swoją pierwotną formę oraz estetyczny wygląd. Wszystkie zainteresowane osoby oraz podmioty zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze specyfikacją techniczną naszego wyrobu.

Równocześnie drut z płaskownikiem w miejscu zgrzania staje się jednolitym materiałem. Pręty jako elementy wiążące płaskowniki mogą mieć różne kształty.
Naszym Klientom oferujemy: Pręty okrągłe (d6 mm), Pręty żłobione, Pręty kwadratowe.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę