Krata pomostowa - wymiary

Znaczenie wymiaru krat pomostowych

Kraty pomostowe znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach, natomiast ze względu na mnogość pełnionych przez nie funkcji, niezbędne jest dostosowanie ich parametrów do potrzeb wynikających z charakteru prowadzonej działalności. W zależności od wymiarów krat pomostowych możemy użyć ich do przenoszenia różnej wielkości obciążenia. Aspekt ten jest szczególnie istotny, ponieważ warunkuje poziom bezpieczeństwa użytkowania tego typu produktów oraz w znacznym stopniu wpływa na ich trwałość.

Warto podkreślić, że w celu dostosowania wymiarów krat pomostowych do wielkości obciążenia, które będzie przenoszone za ich pomocą, określa się wymagane rozmiary oczek oraz płaskowników nośnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom i w związku z tym dokładamy wielu starań, aby produkty znajdujące się z naszym asortymencie posiadały najwyższą jakość oraz ponadprzeciętnie korzystne parametry techniczne.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5

Krata pomostowa - wymiary

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów wpływających na atmosferę panującą w pracy oraz wizerunek danego przedsiębiorstwa. Z tego względu ważne jest, aby prawidłowo zadbać o ten czynnik, a jednym z kroków, jakie możesz wykonać w tym celu, jest zaopatrzenie swojej firmy w kraty pomostowe o odpowiednich wymiarach. Gwarantujemy dużą rozpiętość ofertową oraz najwyższą jakość produktów. Szeroki wybór pozwoli Wam na znalezienie kraty pomostowej w stu procentach spełniającej Wasze oczekiwania oraz dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

W miejscu tym należy dodać, iż wszystkie produkty dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty, dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Niemniej jednak, najtańszym rozwiązaniem będzie zakup kraty pomostowej o standardowych wymiarach. Serdecznie zapraszamy do zakupów, natomiast w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Poznaj całą naszą ofertę