Kraty pomostowe Śląsk

Kraty - Kraty zgrzewane

Nasza firma specjalizująca się w produkcji wyrobów stalowych nieustannie dba o rozwój swojej oferty na terenie Śląska. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo kraty pomostowe, które są wyrobem wyróżniającym się na tle produktów z tej samej kategorii. Odznaczają się one funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Nasze kraty pomostowe są odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak silne promieniowanie słoneczne oraz intensywne opady deszczu. Kraty pomostowe nie ulegają korozji, jednocześnie gwarantując użytkownikom pełne bezpieczeństwo, ponieważ wyposażone są w specjalne nakładki antypoślizgowe. Wszystkie podmioty funkcjonujące na terenie województwa śląskiego, które są zainteresowane tym produktem, zapraszamy do współpracy.

Równocześnie drut z płaskownikiem w miejscu zgrzania staje się jednolitym materiałem. Pręty jako elementy wiążące płaskowniki mogą mieć różne kształty.
Naszym Klientom oferujemy: Pręty okrągłe (d6 mm), Pręty żłobione, Pręty kwadratowe.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę