Kraty pomostowe Łódź

Kraty - Kraty zgrzewane

Kraty pomostowe to specyficzny materiał, który w budownictwie i w branży architektonicznej znajduje coraz więcej kreatywnych zastosowań. To dzięki nim można stworzyć solidną podłogę, balustradę, podest, a nawet ogrodzenie. To produkt, który możemy Państwu polecić z pełną odpowiedzialnością, ponieważ jesteśmy jego certyfikowanym producentem. W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo najpopularniejsze kraty pomostowe. Oferujemy zarówno rozwiązania zgrzewane, jak i wciskane, które wykonywane są z komponentów najwyższej jakości. Gwarantujemy Państwu finalny produkt, który wyróżnia się wytrzymałością na wiele czynników zewnętrznych. Sprzedaż krat pomostowych prowadzimy w wielu polskich miastach, a jednym z nich jest Łódź. Wszystkie podmioty zainteresowane tym produktem zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą.

Równocześnie drut z płaskownikiem w miejscu zgrzania staje się jednolitym materiałem. Pręty jako elementy wiążące płaskowniki mogą mieć różne kształty.
Naszym Klientom oferujemy: Pręty okrągłe (d6 mm), Pręty żłobione, Pręty kwadratowe.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę