Kraty pomostowe Gdańsk

Kraty - Kraty zgrzewane

Z pewnością znalazłeś się na tej podstronie, ponieważ szukasz na terenie Gdańska producenta dystrybuującego solidne kraty pomostowe. Gwarantujemy, że nasza firma spełni wszystkie Twoje oczekiwania, dostarczając Ci wyrób najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cienie. W naszej ofercie znajdują się zarówno kraty pomostowe wciskane, jak również zgrzewane, które wykonujemy z płaskowników ze stali nierdzewnej o wysokich parametrach technicznych. W ten sposób produkowane przez nas kraty pomostowe spełniają wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Dzięki nim można stworzyć solidną podłogę, balustradę, podest lub ogrodzenie, które przez wiele lat zachowa swój estetyczny wygląd oraz funkcjonalność. Stanowią one wyrób stalowy, który możemy polecić z pełną odpowiedzialnością.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę