Kraty pomostowe Rzeszów

Kraty - Kraty zgrzewane

Planujesz zbudowanie solidnej podłogi, podestu, balustrady lub ogrodzenia? Nie wiesz, jaki materiał sprawdzi się najlepiej w tej roli? Polecamy kraty pomostowe, czyli wyrób stalowy o niezwykle szerokim zastosowaniu w budownictwie i przemyśle architektonicznym. Nasza firma jest certyfikowanym producentem, który prowadzi dystrybucję krat na terenie Rzeszowa. Współpracując z nami, otrzymujesz gwarancję zakupu produktu najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cienie. Nasze kraty pomostowe odznaczają się wytrzymałością oraz wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Przez długi okres zachowują swój pierwotny wygląd, doskonale spełniając swoją funkcję. W naszej ofercie znajdują się zarówno kraty wciskane, jak i zgrzewane. Zapraszamy do pełnego zapoznania się z naszą ofertą.

Równocześnie drut z płaskownikiem w miejscu zgrzania staje się jednolitym materiałem. Pręty jako elementy wiążące płaskowniki mogą mieć różne kształty.
Naszym Klientom oferujemy: Pręty okrągłe (d6 mm), Pręty żłobione, Pręty kwadratowe.

Kraty zgrzewane mają wszechstronne zastosowanie, dlatego też w zależności od obciążenia, jakie będą przenosić stosuje się różne wielkości oczek i płaskowników nośnych. Zamówienie standardowych szerokości (rozkrojowych) krat zgrzewanych dla podziałki t=25,5 i t=34,3 zapewni najmniejszy koszt zakupu oraz najkrótszy czas dostawy.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

wysokość płaskownika [mm] 20, 25, 30, 40 20, 25, 30, 40 25, 30, 40, 50, 60, 70 25, 30, 40, 50, 60, 70
grubość pręta [mm] 2 3 4 5


Poznaj całą naszą ofertę